LuxBox Circle Walnut Ice Маса

Оревот е топол и рустичен, а белиот мермер деликатен и студен. Заедно се идеален спој кој го разубавува секојдневието во домот.

25,000.00 ден

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.