MIRJANA JOSIFOSKA Anita Стегач

290.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , , ,

Опис

Anita, еко-френдли стегач за коса изработен од 100% сертифицирана македонска волна.
Совршен додаток за комплетирање на секој аутфит. Декориран со
такена етикета со логото на брендот, овој стегач е задолжителен за
секој кој се грижи за природата и стилот. Оставете впечаток со Anitа.
Детали и одржување:
– Должина: 15 цм
– 100% сертифицирана волна со потекло од Македонија
– Дизајнирано и произведено во Македонија
Одржување:
– Рачно перење со ладна вода
– Нe сушете во машина

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.