MIRJANA JOSIFOSKA Denicia Стегач

450.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Опис

Denicia, двослојен стегач за коса кој комбинира елеганција со допир на мистерија.
Инспириран од беретката Дениција од брендот, овој стегач е изработен од тенка
проѕирна тантела, споена со луксузен 100% свилен слој, создавајќи уникатен додаток за
секоја фризура. Декоративната ткаена етикета со логото на брендот додава

софистицираност на овој стилски стегач. Додадете допир на
волшебност во секој аутфит со стегачот за коса Denicia.
Детали и одржување:
– Должина: 15 цм
– 100% свила и тантела
– Дизајнирано и произведено во Македонија
Одржување:
– Рачно перење со ладна вода
– На сушете во машина

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.