MIRJANA JOSIFOSKA Sophia Стегач

490.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Опис

Стегачот Sophia е совршен додаток за секој кој сака да остави
впечаток со својата коса. Направен од 100% свила, тој е мек и нежен за вашата коса,
што го прави удобен за носење во текот на целиот ден. Инспириран од шапката Sophia
од брендот, овој стегач е модерен и функционален и во поголема димензија за да може
да собере повеќе коса. Етикетата со логото на брендот додава допир на автентичност,
што го прави одличен додаток за секој тип или должина на коса. Добијте го вашиот
екстра голем стегач за коса Sophia денес и уживајте во сите придобивки што ги нуди! Без
разлика дали ја носите косата пуштена или фатена, овој додаток ќе ја одржи вашата коса
на место и ќе изгледа прекрасно цел ден.
Детали:
– Должина: 18 цм

– 100% свила
– Дизајнирано и произведено во Македонија
Одржување:
– Рачно перење со ладна вода
– На сушете во машина

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.