ПРЕПЛЕТ Бокалче за ракија

Бокалче за ракија со натпис <Are you drunk?> кое совршено одговара со ПРЕПЛЕТ чашките за ракија.

На здравје голтки уживање!

300.00 ден

Нема на залиха

Категорија:

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.