ПРЕПЛЕТ Чашки за ракија

За живели.

450.00 ден

Категорија:

Опис

Чашките за ракија одат спакувани две во комплет. На едната чашка е испишан зборот ракија на кирилица со превод за изговарање на англиски јазик, а на другата чашка е испишан креативен текст за тоа што претставува ракијата кај нас. Материјалот е стакло.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.