ПРЕПЛЕТ Честитка Среќен роденден

Среќен роденден

50.00 ден

Опис

Одбери честитка како совршено дополнување на твојот подарок. Секоја честитка оди заедно со плико.

Димензиите се 13cm x 17cm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.