ПРЕПЛЕТ – Декоративно плико

150.00 ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Декоративни пликоа за посебни пригоди во различни бои, декорирани со натписи:

<Само среќа наоколу> и <Незаборавни моменти>

*Посакуваната боја на плико напишете ја во полето за забелешка при check out. Напомена: достапноста на бои варира и доколку посакуваната боја не е достапна, ќс биде испратено плико во друга нијанса.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.