URMA Ти благодарам Gift Картичка

Ти благодарам.

500.00 ден3,000.00 ден

Clear
SKU: Недостапно Категории: ,

Опис

Ако си во потрага по совршениот подарок но никако не може да ти текне ништо интересно, секогаш можеш да сметаш на URMA Gift Card. Ги направивме во празнични, елегантни и прилагодливи дизајни за да можеш да ги подариш во сите пригоди: родендени, празници, свадби, матури, дипломски, нови бебиња или едноставно само како знак за благодарност.

За да подариш URMA Gift Card најпрво треба да го избереш дизајнот на картичката. Од кога ќе се решиш која картичка ќе ја испратиш како подарок, потребно е да ги пополниш сите полиња со информациите кои се бараат од тебе:

  • Вредност на картичката
  • Е-mail на примателот
  • Испраќач
  • Порака
  • Датум кога сакаш да биде доставена ( Може да се избере да се испрати веднаш или да се закаже друг датум )

Картичката ќе му пристигне да примателот на мејл со името на испраќачот, пораката и код со вредноста на картичката.

  • За подетални информации како се користат Gift Картичките може да прочитате во ЧПП

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.