ПРЕПЛЕТ КАЛЕНДАР 2024

1,200.00 ден

Категории: ,

Опис

Ви го претставуваме новиот ПРЕПЛЕТ календар со 12 дизајнирани постери со инспиративни пораки, за секој нов месец да биде посебен!

Календарот е наменет за поставување во ПРЕПЛЕТ рамка, која дополнително може да биде поставена на ѕид или на соодветни држачи.

Димензии на календар: 20х20cm
Димензии на рамка: 25х25cm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.