Промоција!

ПРЕПЛЕТ Постер – куќни правила

Постер со КУЌНИ ПРАВИЛА за дом полн љубов, почит и прекрасна енергија. Овие правила нека бидат вашата мантра и потсетник за вредностите и навиките кои навистина нѐ прават среќни!

Закачете го во влезниот или дневниот простор, или подарете го на блиските и кршете ги правилата од време на време за да биде поинтересно!

200.00 ден

Нема на залиха

Категории: ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.