Промоција!

ПРЕПЛЕТ – Сeт од 3 стикери за огледало

900.00 ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Сет од 3 стикери за огледало кои се нанесуваат брзо и лесно следејки го приложеното упатство.

Стикерите се со следните натписи:

<BAD VIBES DON’T GO WITH MY OUTFIT>

<HOT STUFF>

<СЕДИ НЕ МЕ ЗНАЕШ>

Димензии: 20х20cm. Погодни за сите мазни површини.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.