PURA PERLA Beard & Moustache Oil Масло за нега на брада и мустаќи

30 мл.

550.00 ден

Категории: , , ,

Опис

BEARD & MUSTACHE OIL за нега на брада и мустаќи.

Силен антиоксиданс серум кој ќе ја потхрани кожата и ќе го стимулира растот на влакното. Аргановото масло е фаворит при нега на кожа и коса или брада. Маслата од коноп и јојоба ќе го омекнат влакното и нема да му доаволат да се плетка а маслото од рицинус има улога да додаде екстра сјај. Се ова во комбинација со витаминот Е ќе ја чуваат кожата од иритации и ќе ја остават нежна, мека и негувана. Аромата пак на бор  покрива непријатен мирис на цигари и е прав афродизијак. Производот е целосно маслен, не е растворен со вода.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.