The Crochet Dream Чанта

1,790.00 ден

Опис

The Crochet Dream е бренд за изработка на уникатни, рачно плетени чанти. Во секоја чанта има внесено среќа, љубов и убавина, а се изработени од природни материјали. Ставете го вашето секојдневие во чантите на The Crochet Dream и освежете го вашиот изглед со некоја од уникатните чантите што се во тренд оваа сезона.

Уникатниот стил и обврските се секојдневие на секоја дама, дополнето со уникатна плетена чанта изработена со многу внимание и љубов.
Изработена е од памучен конец, обложена внатрешност, дрвени рачни и долга плетена рачка за преку рамо.
Се пере на 30 степени.

Димензии: 25 х 25 х 5

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.