The Crochet Dream Чанта

The Crochet Dream Чанта

1,950.00 ден

Опис

The Crochet Dream е бренд за изработка на уникатни, рачно плетени чанти. Во секоја чанта има внесено среќа, љубов и убавина, а се изработени од природни материјали. Ставете го вашето секојдневие во чантите на The Crochet Dream и освежете го вашиот изглед со некоја од уникатните чантите што се во тренд оваа сезона.

Плетените чанти од природен материјал повторно се во мода. Практични се за секојдневните обврски и лесни за одржување. Оваа чанта е изработена од памучен конец со обложена внатрешност. Има кратки пластични рачки и долга кожена рачка за преку рамо. Ова е чантата која ви треба за да ги сместите сите работи кои ви се потребни во текот на денот. Се пере на температура од 30 степени.

Димензии: 30 х 24 х 5

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.