Freya Fashion Jewellery Обетки

Обетките се изработени од плексиглас во златна и сребрена боја, со огледален ефект.

500.00 ден

Опис

Freya Fashion Jewellery е дизајнерски бренд кој работи современи дизајни на накит, најчесто
изработени од плексиглас. Секое парче накит е рачно сликано и секое за себе е уникатно.
Современите форми и бои кои се користат се комбинација која ќе го надополни вашиот личен
моден стил. Елеганцијата се задржува во секое парче обетки, брош или друг накит изработен од
плексиглас.

Обетките се изработени од плексиглас во златна и сребрена боја, со огледален ефект.
Сите се уникати.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.