Промоција!

UNA KAREN Фустан

Величината на сите модели е „М“ поради тоа што се „oversized“. Постои можност по потреба за шиење поголема, помала величина.

1,350.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.