Промоција!

ZUNICA МАКСИ Јоргован-Песок CIRCLE

Двобојна кружна повеќенаменска и практична еко подлога, рачно изработена од 100% веганска кожа. МАКСИ Mолика-Песок е дел од колекција PASTELS CIRCLE, подлоги одлични за на плажа, за пикник во природа и за уште милион начини на употреба.

2,160.00 ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Материјал

100% веганска кожа

Димензии

140цм*140цм

Одржување

Бришење со сува или мокра крпа, влажни марамици или средство за чистење на нежни површини.
Не се пере и не се чисти со средство со големо количество на хемикалии.
Подлогата може да се намокри, но задолжително да се исуши темелно пред да се здипли.
За да се ослободите од згужваност, поставете ја подлогата на рамна површина и на сонце, или пак во сушара 3-5мин. на средна температура.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.