ARTIDEA Atelje Ланче

Рачно изработено од Tiffany стакло.

2,500.00 ден

Категории: ,

Опис

Ланчето е рачно изработено од Tiffany стакло. Секое парче е уникатно.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.