PURA PERLA Ultra Calming Moisturizer Крема за лице

50 гр.

900.00 ден

Категории: , , ,

Опис

ULTRA-CALMING MOISTURIZER – хијалуронска крема

Доколку имате масна, проблематична или  сензитивна кожа и се плашите дека истата нема да е заштитена во овие студени денови, Ultra-Calming Moisturizer ќе биде ваш правилен избор на крема. Со 10 % нијацинамид во својот состав дополнет со хијалуронска

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.