PURA PERLA Hair Spray Спреј за коса

100 мл.

360.00 ден

Опис

Спреј за коса кој ќе го олесни расчешлувањето. Збогатен е со пантенол и хидролат од ружи! За здрава и свиленкаста коса полна со волумен. Распрскајте на влажна коса веднаш по шампонирање, расчешлајте и уживајте во мирисот на круша и на фрезија.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.