URMA Mushroom Gua Sha Масажер за очи

Поодочниците ќе ти бидат благодарни.

600.00 ден

На залиха

Опис

Инспириран од Кинеските акупресурни точки, оваа алатка е изработена од Розев кварц и е соврешна ако сакаш да почуствуваш смирувачки и разладувачки ефект во пределот кај очите. Розевиот кварц има смирувачки својства и помага при медитација и рефлексија. Познат е како каменот на љубовта.

Нашата Mushroom Gua Sha е наменета за третирање на нежната кожа околу очите. Со редовно користење на гуашата ќе ја намалиш подуеноста и ќесите под очи и ќе ја “разбудиш” оваа регија. Масажата со Гуа Ша ќе помогне и во подобра апсорбација на кремот за очи и серумот на лице кои ги користиш во твојата дневна рутина.

За подобар ефект, пред да ја користиш чувај ја гуаша-та во фрижидер.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.