PURA PERLA Балзам за усни

5 мл

200.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

Здрав, природен, неверојатно хранлив балзам за усни. Содржи пчелин восок, какао путер, шеа путер,  маслиново масло и масло од рицинус. Витамините и минералите ги омекнуваат усните и нема да дозволат нивно испукување. Достапен во неколку ароми.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.