URMA Ролер и Gua Sha

Здив на смиреност во твојот напорен ден.

1,800.00 ден

На залиха

Опис

Додади си топлина и мир во твојата скинкер рутина со користење на ова моќно дуо, ролерот и гуаша кои се направени од каменот жад. Дизајнирани се за да ја надополнат твојата рутина и да допринесат кон постигнување на природен сјај-изглед на лицето. Кога ќе ги користиш овие алатки ќе забележиш дека се ладни и со ролање по твоето лице се прилагодуваат на твојата телесна топлина. Освен што се задолжени за да го зачуваат сјајот на твоето лице, ролерот и гуашата ја подобруваат циркулацијата на крвата во лицето, потикнуваат лимфна дренажа и ја олеснуваат напнатоста во лицето и вилицата. Двете алатки ја надополнуваат твојата скинкер рутина и се совршени да ги користиш заедно со серум или масло за лице за подобра апсорбација во кожата.

Жадот е камен на мирот и спокојството. Познат е како допринесувач на хармонијата, релаксирачко чуство и блокирањето на негативната енергија со што го прави совршен за твојата ноќна скинкер рутина.

Сетот доаѓа спакуван во кутија заедно со неколку совети како да се користи за најдобар ефект 😊

 

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.