URMA Фрижидер за козметика LIMITED EDTION

Мини фрижидерче за козметика е сè што ѝ треба на твојата #skincare рутина.

5,000.00 ден

Нема на залиха

Опис

Мини фрижидерче е револуцинерен начин да ги чуваш сите секојдневни козметички препарати кои ги користиш во твојата #skincare рутина „свежи“ и на исто место кое секогаш ќе ти биде при рака.

Со чување на козметиката во твоето мини фрижидерче ѝ го продолжуваш рокот на траење. Дополнително, чувањето на козметиката во фрижидерчето им оневозможува на штетните бактерии да станат активни, помага за смирување на кожата и при намалување на надуеноста на лицето.

Во фрижидерчето можеш да ги чуваш и своите аксеосари за нега и убавина како ролери и guasha, со што дополнително им го зголемуваш ефектот при користење.

Димензиите на фрижидерчето се 25х25х18cm и се вклопува супер слатко во секоја бања, а може да ти биде и супер украс во соба. Дополнително има и рачка со која што можеш лесно да го преместуваш и транспортираш.

Фрижидерот има опција за ладење до 5-10 °C и греење до 40-50 °C кое се менува само со едно копче. Можеш да ги чуваш твоите маски, серуми и креми во ладно, а мокрите топли крпи и маслата за лице во топло.

Фрижидерчето го добиваш спакувано во кутија заедно со кабел за приклучок во струја и упатство за употреба.

Фрижидерот има гаранција од 3 месеци.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.