PURA PERLA Природен антиперспирант

50 гр.

500.00 ден

Категории: ,

Опис

100 % природен антиперспирант! Без алкохол и алуминиумски соли. Безбеден за сите возрасти.

Направен од целосно природни состојки, комбинирани со смирувачко масло од невен.

Не ги затвора вашите пори, кожата дише, а есенцијалните масла од лаванда, лимонска трева и чајно дрво даваат прекрасен мирис на најкритичните точки на човечкото тело.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.