URMA Ролер и Gua Sha

Разбуди ја кожата со моќта на Розевиот кварц.

1,800.00 ден

На залиха

Опис

Ова моќно дуо направено од кристалот Roze Quartz е идеално за тебе доколку сакаш да и помогнеш на твојата кожа да зрачи. Користејќи ја уменоста на масажата на лице, овие две алатки ја намалуваат подуеноста на лицето, ја смируваат кожата и постигнуваат лифтинг ефект. Освен што се задолжени за да го зачуваат сјајот на твоето лице, ролерот и гуашата ја подобруваат циркулацијата на крвата во лицето, поттикнуваат лимфна дренажа и ја олеснуваат напнатоста во лицето и вилицата. Двете алатки ја надополнуваат твојата скинкер рутина и се совршени да ги користиш заедно со серум или масло за лице за подобра апсорбација во кожата.

Розевиот кварц се смета дека е кристал на убавината и дека е поврзан со срцевата чакра-енергетскиот центар на љубовта, што го прави идеален за користење во твојата скинкер рутина за да го зајакне сјајот на твојата кожа и одвнатре 😊

За подобар ефект, пред да ги користиш алатките чувај ги во фрижидер.

Сетот доаѓа спакуван во кутија заедно со неколку совети и инструкции како да го користиш за најдобар ефект 😊

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.