URMA Ice Globes Масажери за лице

Доведи ја твојата скинкер рутина до едно подруго ниво.

1,300.00 ден

На залиха

Опис

Нашите Cryocicles ледени топки се иновативна алатка за масажа на лице. Направени се од стакло исполнето со ладна течност, совршени за освежувачка и ладна масажа на лице.

Ледените топки ако се дел од твојата скинкер рутина ќе ја поттикнат циркулацијата на крвата, ќе ја дополнат кожата со повеќе кислород и ќе јa намалат подуеноста на лицето.

За подобар ефект, ледените топки пред да ги користиш чувај ги во фрижидер.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.