АЗБУКА

  • Автор: Венко Андоновски
  • Издавачка куќа: ПАБЛИШЕР
  • ИСБН: 978-608-4892-29-8
  • Година на издавање: 2020
  • Број на страни: 64
  • Димензии: 15×15
  • Корица: мека
  • Јазик: македонски

300.00 ден

SKU: 9786084892298 Категорија:

Опис

Ако вашето дете учи букви, ова е книга за него.

Ако вашето дете сака да црта, ова е книга за него.

Ако вашето дете сака приказни, ова е книга за него.

Ако ве интересира која буква од кој цртеж настанала, ако сакате да дознаете приказна за постанокот на секоја буква, ова е книга за вас и за вашето дете.

Помогнете му да ја прочита, изгледа и ислуша!

Заедно со Стела и Сани, цртаме по еден цртеж и раскажуваме по една приказна за секоја буква!

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.