TummyTox Челично Шише

899.00 ден

Опис

Прекрасно дизајнирано и цврсто шише совршено за употреба додека сте во движење!

 • Двојна изолација за да ги одржувате вашите пијалоци топли и ладни со часови
 • Издржлива конструкција од не’рѓосувачки челик
 • 100% водоотпорен
 • 500мл капацитет

* Не мијте го шишето во машина за миење садови, наместо тоа, измијте го рачно.

 • Ги чува напитоците топли до 8 часа
 • Ги чува напитоците ладни до 24 часа
 • Шише од не’рѓосувачки челик
 • Двојна изолација
 • 500мл капацитет
 • Направете го вашиот teatox уште полесно
 • 100% водоотпорен

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.