Aroma X Кафемат

За твојата домашна кафетерија.

10,500.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

И покрај малата големина и малата потрошувачка на енергија, машината X предлага необична екстракција, карактеристичен знак на марката Арома. Каросеријата во целост е од не ‘рѓосувачки челик и дава голема сила на целата структура. Задниот дел може да се одвои од телото на машината, со што внатрешната механика е директно достапна.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.