1325kraft Светилка

Рачно изработено со многу љубов и внимание.

2,800.00 ден

Категории: , ,

Опис

Матерјал : Алупласт и бакар

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.