BEAUTIFUL M JEWELRY Ламба

1,200.00 ден

Категории: ,

Опис

Брендот постои веќе 4 години. Се работи за различни изработки од епоксидна смола. Се прават во силиконски калапи и се оставаат минимум 7 часа да се стврдне добро смолата.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.