PURA PERLA Willow Bark & Green Tea Facial Toner Тонер за лице

100 мл.

550.00 ден

Категории: , , ,

Опис

Ревитализирачки тонер есенција без алкохол базиран на хидролат од чајно дрво и хијалуронска киселина. Со додаток на екстракти од зелен чај и салицил врба, познати како моќни антиоксиданти и калманти. Го подмладуваат и освежуваат изгледот на кожата, ја намалуваат видливоста на фините линии, смируваат иритации и се активни борци против акни. Одличен спој за нега на масна и комбинирана кожа, склона на иритации, воспаленија и акни.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.