PURA PERLA Мус за туширање

200 грама

600.00 ден

Категории: ,

Опис

Bodywash, крем за бричење и путер за туширање – се заедно! Маслото од авокадо кое изобилува со олеинска киселина го прави богат со витамин Е и витамин А кој ја потхранува и подмладува кожата и нема да ја остави сува. Маслиновото масло служи за дополнителна хидратација. Додатокот на шеќер прави нежен скраб кој ќе ги изфрли мртвите клетки од површината на кожата за да стане помека и мазна на допир. Блендот на етерични и мирисни масла обезбедува вистински спа третман во домашни услови. Достапен во повеќе ароми.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.