🎁Beauty Gift Box

Ова Beauty пакетче содржи несесер TERI, URMA мини ролер за лице и PURA PERLA x URMA масло за лице.

Совршено да и го подариш на најдобрата другарка.

3,250.00 ден

Категорија:

Опис

Ова Beauty пакетче содржи несесер TERI, URMA мини ролер за лице и PURA PERLA x URMA масло за лице.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.