ELO. BABY ПОСТЕЛНИНА

Бебешка постелнина составена од перниче со дименции 45×35 см и

тенко јорганче/прекривка со димензии 80×100 см.

Состав : 100% органски памук, полнење 100% полиестер

1,790.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.