ELO. JUNIOR ПОСТЕЛНИНА

Навлака за јорган 130×100 см 100% органски памук

Навлака за перница 45×55 см 100% органски памук

1,690.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

Навлака за јорган 130×100 см 100% органски памук

Навлака за перница 45×55 см 100% органски памук

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.