EPOXY Ланче

Плиш трака со рачно изработени седев бисери од полимернс глина.

1,100.00 ден

Категории: ,

Опис

Вистинското парче накит може да направи разлика помеѓу неверојатен и досаден изглед. Epoxy е уметнички медиум кој создава уникатни парчиња накит од полимерна глина и епоксидна смола. Уникатноста е во целосно рачно изработени форми и шари.
Материјалите кои се користат се нетоксични и со врвен квалитет. Накитот лесно се вклопува во casual/урбаниот и професионалниот изглед.
За уникатни, урбани и неповторливи жени со стил одберете Epoxy.

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.