Pura Perla Cucumber, Ginseng and Ginko Biloba Facial Toner Тонер за лице

100 мл.

550.00 ден

Категории: , , ,

Опис

Ревитализирачки тонер есенција без алкохол базиран на хидролат од лаванда и хијалуронска киселина. Со додаток на екстракти од краставица, женшен и гинко билоба, познати како силни anti-age активни супстанци. Го подмладуваат и освежуваат изгледот на кожата, ја намалуваат видливоста на фините линии и на брчките и ја затегаат кожата. Одличен спој за нега на сува, дехидрирана, нормална и сензитивна кожа.

Како се употребува: распрскајте директно врз чисто лице или на чиста дланка и нежно измасирајте го тонерот. Продолжете со крема или серум.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.