Промоција!

GRAFITI CARMEN Мокасини

BLACK PATENT L

3,500.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Опис

Женски мокасини
Горен дел: говедска кожа
Постава: кожа
Украс: метални шноли
Внатрешна табаница: говедска кожа
Ѓон: Микролајт
Висина: 60 mm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.