Промоција!

GRAFITI MARY JANE Чевли

l.red

3,200.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , , ,

Опис

MARY JANE ЧЕВЛИ,МОРА ДА ГИ ИМАТЕ!

Чевлите Mary Jane нема потреба да ви ги најавиме. Овие тренди чевлички ја преовладуваат модната индустрија со причина! Склоп на old-school и шик, нашите Mary Janes се наменски детинести и храбри. Позајмете го средношколскиот фустан на ваша мајка, грабнете пар Mary Janes и бидете центар на внимание оваа сезона, па и наредната…

ОПИС НА ПРОИЗВОД
Чевли
Горен дел: кожа
Постава: кожа
Шнола: метал
Табаница: кожа
Ѓон: ТР(Термопластичен)
Висина: 50 mm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.