KLIJA Блуза

Класичен крој на блуза со голо рамо,создадена за елегантна и спортска комбинација, прилагодлива и забележлива

600.00 ден

SKU: Недостапно Категории: ,

Опис

Клија е млад, Скопски бренд, кој не прати трендови и сезони.
Клија ја следи класичната нота на кројот,која ја нагласува женствената силуета и
женствениот потенцијал. Тежнее кон елеганцијата која умерено се протега помеѓу стилот,
умереноста и оригиналноста.

Класичен крој на блуза со голо рамо,создадена за елегантна и спортска комбинација, прилагодлива и забележлива

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.