MIRJANA JOSIFOSKA Сатен Наметка Denicia

3,490.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Опис

Ви ја претставуваме нашата луксузна наметка Denicia со должина до подот, инспирирана
од волшебниот лик Дениција од книгата на Петре М. Андреевски. Направена од
висококвалитетен свилен сатен, оваа наметка е олицетворение на софистицираност и
стил.
Наметката доаѓа во комплет со соодветен ремен со можност да се стегне во половината
за да се добие струкирана силуета. Без разлика дали се дотерувате за некоја посебна
пригода или додавате елеганција во вашата секојдневна гардероба, оваа наметка е

совршен избор. Инвестирајте во стилско парче што ќе го
надогради вашиот стил со нашата наметка Denicia.
Детали:
– 100% свилен сатен (100% полиестер)
– Дизајнирана за драпирана силуета, кроена за широк изглед
– Вржување напред кај вратот
– Исечоци за рацете
– Стандардна големина
– Дизајнирано и произведено во Македонија
Одржување:
– Хемиско, машинско или перење на рака
– Може да се суши во машина
– Пеглајте на ниска до средна температура

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.