NACOMI Regenerating after sun body butter Крема за тело

800.00 ден

Категорија:

Опис

Природен путер за тело за регенерација на кожата после изложување на сонце. На база на природни состојќи како шеа путер и какао путер, макадамија масло, екстракт од овес и екстракт од какао. Ја регенерира, потхранува и длабински ја хидрира оштетената кожата после сончање со што придонесува бронзениот тен да трае подолго на вашата кожа.

Macadamia Ternifolia Seed Oil, Cocoa Theobroma Cacao Seed Butter, Butyrospermum Parkii Butter, Sunflower Seed Oil, Cera Alba, Cetyl Alcohol, Cocoa Bean Extract, Aloe Vera Extract, Tocopheryl Acetate, Avena Sativa Kernel Extract, Parfum.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.