ПРЕПЛЕТ Чаша за пијалок – GOOD TASTE

Чаша за вино/коктел со натпис <I am not for everybody, but not everybody has a good taste>.

Чашата доаѓа спакувана во кутија во форма на бонбона.

За прекрасни голтки поооолни уживање!

350.00 ден

Нема на залиха

Категорија:

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.