Илузии на уметноста Објект Скулптура

Име и презиме на уметникот: Доротеј Нешовски

Наслов на делото: “Илузии на уметноста„

Димензија: 110 х 70

Година на создавање на делото: 2018

24,600.00 ден

Категории: , ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.