TUMMY TOX Fat Burner Drink Напиток

Пијалок со вкус на манго за поефективно согорување на маснотиите

Сега уште поефективен Fat Burner Drink со нова и подобрена формула!

-Го забрзува согорувањето на мастите поради неговото термогено дејство
-Гори маснотии каде што е важно
-Го зајакнува метаболизмот и го зголемува нивото на енергија
-Кратките сесии за вежбање ги носат резултатите од долгите тренинзи
-Продолжува да согорува калории неколку часа по вежбање, кога веќе седите пред телефон или компјутер
-Содржи екстракти од гуарана, папаја, зелени мате листови и л-карнитин

15 кесички

799.00 ден

SKU: FBD001 Категории: , , Ознака:

Опис

Начин на употреба: Препорачана деневна доза е 1 кесичка. Растворете го со силно мешање во 250 мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го после оброк.
Предупредувања: Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки.
Важно известување: Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.
Складирање: Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.
Состојки: носач: гума акација, Carnipure (Л-карнитин Л-тартрат), екстракт од зелени мат лисја со 8% кофеин, екстракт од семе од гуарана со 10% кофеин, папаја зрел овошен сок во прав со 6 USP единица / мг протеолитичка активност на папаин, природен вкус на манго, никотинамид, средство против стврднување: растителни влакна од ориз, регулатор на киселост: цитрусна киселина, засладувач: сукралоза

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.