TUMMY TOX Pure Me Tea Чај

Чај со специјална мешавина од билки што го ресетира телото и го чисти од токсини.

-По само 20 дена ќе се чувствувате препородено
-Дајте му на вашето тело супер сила да работи со полна пареа
-Елиминирајте ги последиците од нездравиот начин на живот
-Врз основа на холистичката детоксификација и концептот на слабеење – концептот на чистење на отпадните материи од телото
-Одличен вкус

499.00 ден

SKU: PMT001 Категории: , ,

Опис

Подготовка: Никогаш не користете врела вода за чајот Tummy Tox! Истурете свежа топла вода (70-80 ° C) над чашата и оставете го 10-15 минути пред употреба. Препорачуваме за секоја чаша да употребите една кесичка чај.
Складирање: Да се чува на суво место на собна температура.
Состојки: Млечен трн, лисја од зелен чај, корен од Бурдок, корен од глуварче

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.