Промоција!

TUMMY TOX Slim Tummy Caps x30 Капсули

30 капсули – за 30 дневна употреба

699.00 ден

Опис

Капсули кои го намалуваат чувството на глад и се грижат вашиот стомак да е повторно рамен.

Побрзо до тенка линија без откажување!

Ставете го вашиот апетит под контрола и кажете збогум на оние неодоливи вечерни желби за храна!

  • Со екстракт од Гарсинија Камбоџа за намалување на апетитот и ефективно слабеење
  • Го блокира го формирањето на нови маснотии
  • Го регулира нивото на шеќер во крвта и помага за помалку падови на шеќер
  • Го намалува заморот
  • Со додаден витамин Ц и хром
Flat Tummy Caps е сега Slim Tummy Caps: Состојките и сите придобивки на производот останаа исти, само името е сменето.
Нов дизајн – составот и начинот на употреба се непроменети

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.